• Zahrady a parky

  Akce: ANGLIE, NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY jihovýchodní Anglie + Flower show Wisley


  Datum: 31.8. - 6.9.2019


  Cena: 13.100,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do přímorského letoviska Hastings. Volný program. Ubytování v hotelu Chatsworth (4 noci). Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Výlet do soukromých zahrad v hrabství Kent - The Salutation a Watergate House. Odpoledne návštěva zámecké zahrady Scotney Castle. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Dopoledne návštěva zahrady Batemans, kde žil spisovatel Rudyard Kipling. Poté zastávka na útesech nedaleko městečka Alfriston. Prohlídka zahrady Follers Manor. Na závěr dne navštívíme soukromou zahradu Fairlight End u Hastingsu. Večeře a nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dnes pojedeme na sever a navštívíme zahradu Národního fondu Emmets a zahradu Great Comp. Na závěr dne prohlídka letního sídla Winstona Churchilla - Chartwell. Večeře a nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do Wisley na podzimní květinovou výstavu Flower show 2019. Večer odjezd na trajekt Dover - Calais.

  7. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Chatsworth, 4x polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), pojištění storna zájezdu, vstupy do zahrad (cca 70 liber), jízdné MHD.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.900,- Kč.

  Poznámka: zájezd je vyprodán !