• Vícedenní

  Akce: Zahrady a parky Čech a Moravy


  Datum: 20.8. - 25.8.2020


  Cena: 7.600,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd ve čtvrtek v 9:30 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Tento i následujicí den navštívíme zahrady v jižních Čechách. Prohlídka zahrady manželů Kolkových u Kardašovy Řečice, návštěva zahrady u pana Gebra ve Stráži nad Nežárkou a zahrada manželů Chloubových v Borovanech. Ubytování v hotelu Clarion Congres**** v Českých Budějovicích (2 noci). Večeře formou 2-chodového menu. Volno na procházku městem.

  2. den: Snídaně formou bufetu. Dnešní program zahrnuje zahradu a zahradnictví: pana Nussbauera v Radonicích a pobyt v Třeboni s možností návštěvy zámecké zahrady a zahradnictví "U hrobky". Večeře a nocleh v hotelu Clarion Congress České Budějovice.

  3. den: Po snídani naložení zavazadel a přejezd do Brna. Cestou prohlídka zahrady paní Jirousové ve Staré Říši u Jihlavy. Zastávka v nově zrekonstruované Farské zahradě v Tišnově. Botanická zahrada v Brně. Ubytování v hotelu Quality Exhibition Centre Brno**** (3 noci). Večeře 3-chodové menu a nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Návštěva zámecké zahrady s výstavou fuchsií v Buchlovicích. Prohlídka zahrady v Kroměříži a zahrada pana Chudárka. Večeře a nocleh v hotelu Quality Brno.

  5. den: Snídaně. Dnes výlet do Lednicko-valtického areálu. Zámek Lednice s nádherným krajinářským parkem. Celý areál je součásti UNESCO. Návštěva bylinkové zahrady ve Valticích. Večeře a nocleh v hotelu Quality Brno.

  6. den: Po snídani naložení zavazadel. Dopoledne návštěva zámku Nové Hrady manželů Kučerových. Odpoledne zahrada pana Halamy s výhledem na hrad Trosky a s degustací vína. Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 5x ubytování v hotelech**** (2 lůžkové pokoje), 5x polopenzi, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: vstupy do zahrad.

  Příplatek: za jednolůžkový pokoj 3.500,- Kč

  Poznámka: zájezd je vyprodaný.

   
 • Vícedenní

  Akce: GREAT USA - Houston Air Show + Pensacola Open House + Fort Worth Alliance Air Show


  Datum: 8.10. - 20.10. 2020


  Cena: 72.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Houstonu. Imigrační proces, vypůjčení auta a odjezd na ubytování. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka návštěvnického střediska NASA - Johnson Space Center. Odpoledne návštěva válečné lodi USS Texas. Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Celodenní návštěva leteckého dne "Wings over Houston Air Show". Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Celodenní návštěva leteckého dne "Wings over Houston Air Show". Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Přejezd do New Orleansu. Cestou zastávka v Baton Rouge. Návštěva USS Kidd Veterans muzea a prohlídka torpédoborce. Nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Celodenní prohlídka New Orleans. Procházka French Quater. Možnost návštěvy Aquaria, případně projíźďka parníkem po Mississippi. Nocleh v hotelu.

  7. den: Snídaně. Přejezd do Pensacoly. Cestou zastávka v Mobile. Prohlídka Battleship Memorial Park. Loď USS Alabama, ponorka USS Drum. Nocleh v hotelu.

  8. den: Snídaně. Prohlídka US Air Force Armament ve Valpairasu. Nocleh v hotelu.

  9. den: Snídaně. Celodenní návštěva Open House - Blue Angels homecoming v Pensacole. Nocleh v hotelu.

  10. den: Po snídani odjezd do New Orleansu. Odevzdání auta a přelet do Fort Worthu. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování. Nocleh v hotelu.

  11. den: Snídaně. Celodenní návštěva leteckého dne "Fort Worth Alliance Air Show". Nocleh v hotelu.

  12. den: Snídaně. Dopoledne volno na nákupy. Odpoledne odevzdání auta a odlet do Prahy.

  13. den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 11x ubytování v hotelu*** se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA na vstup do USA (zajistíme), vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování.

   
 • Vícedenní

  Akce: ANGLIE, TELFORD - Scale Model World 2020


  Datum: 5.11. - 10.11. 2020


  Cena: 8.300,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: Odjezd v 9:30 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy (areál Nákladového nádraží ČD), Praha 5. Noční přejezd Německem, Belgií a Francií.

  2.den: Ranní trajekt Calais - Dover. Ráno příjezd do Duxfordu. Prohlídka leteckého muzea. Večer ubytování v hotelu IBIS v Birminghamu -  (2 noci, dvoulůžkové pokoje).

  3.den: Snídaně. Celodenní návštěva modělářské výstavy Scale Model World 2020 v Telfordu. Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  4.den: Po snídani naložení zavazadel. Celodenní návštěva SMW Telford 2020. Návštěva leteckého muzea Cosford. Večer odjezd na ubytování do Londýna. Hotel St. Giles Feltham.

  5. den: Snídaně. Individuální prohlídka Londýna MHD. Večer odjezd na trajekt.

  6. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusemí, trajekt Calais - Dover - Calais, 2x ubytování v hotelu IBIS v Birminghamu, 1x nocleh v Londýně - Felthamu, 3x snídani, povinné pojištění CK proti úpadku, vedoucího zájezdu.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj 4.100,- Kč

   
 • Vícedenní

  Akce: ANGLIE, DUXFORD - LÉTAJÍCÍ LEGENDY 2021 - autobusem


  Datum: 7.7. - 12.7. 2021


  Cena: 8.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd ve 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd Německem, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt z Calais do Doveru. Ráno příjezd do Londýna. Návštěva RAF muzea v Hendonu. Nebo celodenní volno na prohlídku města MHD. Večer odjezd na ubytování do hotelu IBIS v centru města Stevenage (3 noci).

  3. den: Snídaně. Odjezd do Duxfordu. Přílet letadel na "Létající legendy 2021". Autobus poté pokračuje na prohlídku "Shuttleworth Collection Muzea" v Old Wardenu. Odpoledne návrat do Duxfordu a společný odjezd do Hotelu IBIS Stevenage.

  4. den: Snídaně. Výběr ze 2 možností:

  a) odjezd autobusem do Duxfordu na "Létající legendy 2021" v plné kráse. Zlevněné vstupné cca 33 liber zajistí naše CK.

  b) Odjezd MHD do Londýna na individuální prohlídku města. Vlakové nádraží je od hotelu 5 minut pěšky.

  Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně a naložení zavazadel.Výběr ze 2 možností:

  a) odjezd autobusem do Duxfordu na "Létající legendy 2021".

  b) celodenní individuální prohlídka Londýna.

  Večer bude sraz na určeném místě a poté odjezd do Doveru na trajekt.

  6. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu IBIS se snídaní,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna zájezdu, stravování, jízdné MHD.

  Poznámka: přesný termín bude ještě upřesněn!

   

   
 • Vícedenní

  Akce: ANGLIE, NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY jižního pobřeží hrabství SUSSEXU


  Datum: 20.8. - 26.8.2021


  Cena: 13.100,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do přímorského letoviska Eastbourne. Volný program s možností výletu na útesy. Ubytování v hotelu Cavendish (4 noci). Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Výlet do západní části Sussexu. Návštěva soukromé zahrady Woolbeding a zahrady Denmans, kde žil architekt John Brookes. Zastávka v městečku Arundel. Odpoledne program doplní ještě zastávka v národním parku Broads. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka soukromých zahrad Town Place a  Clinton Lodge. Odpoledne návštěva zahrady bývalého vikářství Hailsham Grange. Večeře a nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka zahrad Nymans a Standeu. Odpoledne návštěva zahrady Groombridge place. Zastávka v zahradním centru. Večeře a nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do města Canterbury. Celodenní volný program s možností navštívit památky starého města a místní zahrady. Večer odjezd na trajekt Dover - Calais.

  7. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Chatsworth, 4x polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), pojištění storna zájezdu, vstupy do zahrad (cca 70 liber), jízdné MHD.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.100,- Kč.