• Všechny zájezdy

  Akce: Zahrady a parky východních Čech


  Datum: 5.6. - 10.6.2022


  Cena: 7.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 •  

  1. den: Odjezd v neděli v 9:30 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5 do Pardubic. Dopoledne navštívíme zahradu paní Karbanové v Lánech na Důlku. V poledne příjezd do Heřmanova Městce na prohlídku zahrady paní Veselovské. Odpoledne návštěva zámeckých zahrad v Slatiňanech a v Chrasti. Ubytování v hotelu Černigov**** v Hradci Králové (5 nocí). Večeře formou 3 chodového menu. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně formou bufetu. Dnešní den zahrnuje následujicí zahrady a zahradnictví: Dopoledne návštěva zahrady paní Vopařilové v Novém Městě nad Metují. Volno na oběd a prohlídku zámecké zahrady. Odpoledne zastávka v rozáriu pana Kozáka. Poté návštěva v zahradě paní Dostálové v Holohlavech. Večeře a nocleh v hotelu Černigov.

  3. den: Snídaně. Dopoledne zastávka ve sbírkové zahardě Zdobín u Dvora Králové. Návštěva Kuksu s možností oběda, prohlídka bylinkové zahrady, hospitálu, lékarny. Odpoledne procházka po naučné stezce v Betémě a prohlídka bylinkové zahrady v Žirři. Večeře a nocleh v hotelu Černigov.

  4. den: Snídaně.Odjezd do Častolovic a Kostelce nad Orlicí na prohlídku zámeckých zahrad. Odpoledne zastávka v zahradnictví pana Šťastného v Hradci Králové. Večeře a nocleh v hotelu Černigov.

  5. den: Snídaně. Celý den strávíme v Hradci Králové. Návštěva zahrady a skleníku Farmaceutické fakulty. Projdeme se v Jiráskových sadech a zajedeme do soutěžního rozária v Kuklenech. Večeře a nocleh v hotelu Černigov.

  6. den: Po snídaní naložení zavazadel. Dopoledne navštívíme Zahradní dvůr Listen v obci Straky. Odpoledne prohlídka zahradnictví a zahradného centra v Přerově nad Labem. Příjezd do Prahy v pozdních odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 5 x ubytování v hotelu Černigov v Hradci Králové ( 2 lůžkové pokoje), 5x polopenzi,povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupy do zahrad, pojištění.

  Příplatek: za jednolůžkový pokoj 3.500,- Kč.
 • Všechny zájezdy

  Akce: Rozkvetlé tulipány Keukenhofu + jedinečná Flower show Floriade Expo 2022


  Datum: 20.4. - 23.4.2022


  Cena: 6.300,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 18:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční jízda přes Německo.

  2. den: Ráno příjezd do Lisse. Celodenní návštěva rozkvetlých tulipánů v Keukenhofu. Vstupné 17 E. Večer ubytování v hotelu Campanile*** Amsterdam. Večeře v hotelu.

  3. den: Po snídani naložení zavazadel. Odjezd do Almere. Celodenní návštěva Floriade Expo 2022. Vstupné 35 E. Floriade se koná jednou za 10 let!!! Večer odjezd do Prahy.

  4. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování s polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupy do zahrad 52 E,  pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna. Možnost odletět 21.4. linkou KLM v 6:20 hodin na letiště Schipol. Odtud autobusem č. 361 do Lisse a připojit se k zájezdu autobusem.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj 1.500,- Kč.
 • Všechny zájezdy

  Akce: USA - CHINO Air Show 2022 + HAVAJ


  Datum: 5.5. - 18.5. 2022


  Cena: 76.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu do USA imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. V pátek dopoledne prohlídka Air Muzea v March. Odpoledne návštěva Yanks Muzea v Chinu. Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. V sobotu ráno odjezd do leteckého muzea "Planes of Fame" v Chinu. Celodenní letecký den "Chino Air Show 2022" - vstupné 30 USD. Jeden z největších leteckých dnů v USA. Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. V neděli ráno odjezd do leteckého muzea "Planes of Fame" v Chinu. Celodenní letecký den "Chino Air Show 2022" - vstupné 30 USD. Nocleh v hotelu.

   5. den: Snídaně. Celodenní návštěva San Diega. Prohlídka Air Muzea a letadlové lodi USS Midway Nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Okružní jízda San Diegem. Prohlídka hotelu Coronado. Možnost návštěvy atrakce "Sea World" nebo ZOO. Nocleh v hotelu.

  7. den: Brzy ráno odevzdání auta. Odlet z Los Angeles na Havaj, ostrov Oahu. Vyzvednutí auta, okružní jízda městem a ubytování v hotelu. Volno. Večer nocleh v hotelu.

  8. den: Celodenní návštěva Pearl Harbor - památník USS Arizona, prohlídka lodi USS Missouri, leteckého muzea a ponorky USS Bofin. Nocleh v hotelu.

  9. den: Celodenní odpočinek a slunění na pláži Waikiki. Možnost projížďky lodí při západu slunce. Nocleh v hotelu.

  10. den: Celodenní okružní jízda po ostrově Oahu - zátoka Hanauma, Blowing Hole, budhistický chrám Biodo Temple, ananasová plantáž, koupání na Sun Beach. Nocleh v hotelu.

  11. den: Dopoledne výlet na Diamond Head. Odpoledne koupání na Waikiki, volno na procházku městem, popřípadě návštěva ZOO.  Nocleh v hotelu.

  12. den: Koupání a šnorchlování v zátoce Hanauma. Večer při západu slunce rozloučení s havají. Nákup posledních suvenýrů. Nocleh v hotelu.

  13. den: Brzy ráno odlet z Havaje do Los Angeles. Odpoledne odlet z L.A. do Prahy.

  14. den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 6x ubytování v hotelech, 5x snídaní, 6x ubytování v hotelu na Havaji, povinné pojištění K proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA (vyřídí CK) do USA, vstupné, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí, vstupy a jízdné lodí. 

  Poznámka: příplatek za ubytování na Havaji v hotelu **** 4.800,- Kč/osoba. Jinak ubytování na Havaji v hotelu **. 
 • Všechny zájezdy

  Akce: FINSKO, HELSINKY + PAROLA - letecké a vojenské muzeum


  Datum: 9.6. - 13.6. 2022


  Cena: 16.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum


 • 1. den: Odlet z Prahy do Helsinek. Odpoledne návštěva leteckého muzea Vantaa. Ubytování v apartmánu s kuchyní****. Volno na prohlídku Helsinek.

  2. den: Dopoledne odjezd vlakem do tankového muzea v Parole. Večer příjezd zpět do Helsinek. Nocleh v hotelu.

  3. den: Prohlídka pevnosti Suomenlinna (Sveaborg) - pobřežní dělostřelecká baterie, ponorka Vesikko atd. Nocleh v hotelu.

  4. den: Celodenní prohlídka Helsinek - Mannerheim Museum, Olympijský stadion, návštěva ZOO, apod. Nocleh v hotelu.

  5. den: Dopoledne volno na prohlídku města. Odpoledne odjezd na letiště a odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku, 4x ubytování v apartmánu**** s kuchyní,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné do muzeí, stravování, jízdné MHD, pojištění léčebných výloh v zahraničíí, zavazadlo do podpalubí.

                                              

   
 • Všechny zájezdy

  Akce: Zahradnická romantika Nizozemí a severního Německa


  Datum: 20.6. - 25.6. 2022


  Cena: 13.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v pondělí v 8:30 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Večer příjezd do Venlo, Holandsko. Ubytování v hotelu Campanile*** (dvoulůžkové pokoje, 2 noci). Bez večeře. Volno na procházku.

  2. den: Snídaně. Odjezd do Lottumi. Vesnice Lottumi je malá obec (cca 2000 obyvatel) poblíž města Venlo, blízko německých hranic. Vesnice je známa bohatou produkcí růží a někdy bývá považována za centrum evropské produkce růžových keřů. Je zde několik desítek školkařských firem zaměřených na pěstování růží, popínavých rostlin i ovocných stromků. V období před Covidem se zde v sudých letech konával v srpnu velkolepý festival růží navštěvovaný obrovským množstvím místních i zahraničních turistů. Obec působí nesmírně romantickým dojmem a vyznačuje se množstvím krásně upravených zahrad, které lze obdivovat i fotografovat přímo z ulice. Návštěva obecního rozária v centru obce. Individuální prohlídka centra obce s možností fotografování. Návštěva soukromého rozária a obrovské prodejny růží. Přibližně 600 odrůd v kontejnerech. Možnost nákupu růží. Návštěva školkařské firmy (pěstování růží). V pozdních odpoledních hodinách návštěva zahradního centra Leurs v městě Venlo. Možnost procházky historickým centrem města - cca 20 minut pohodlné chůze od zahradního centra. Večeře a nocleh v hotelu Campanile Venlo.

  3. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Appelternu. Celodenní pobyt v zahradách Appelternu. De Tuinen van Appeltern - neboli zahrady Appelternu je komplex ukázkových zahrad pojmenovaných po stejnomenné obci v nizozemské provincii Gelderland. Na okraji obce vznikl na sklonku 20. století velký zahradní komplex, který se neustále vyvíjí a rozšiřuje. Momentálně představuje na ploše 20 hektarů více než 200 ukázkových zahrad, zahradnických inspirací, zahradních materiálů a sortiment rostlin. Jsou zde 2 restaurace, jeden bufet, sociální zázemí a menší zahradní centrum. Také lze pro odpočinek využít nespočet laviček, altánků a pergol. Zahrady Appelternu navštěvují rodiny v rámci víkendových aktivit, lidé, kteří zakládají zahradu novou nebo tu starou rekonstruují. Kdo v životě uvidí Appeltern, má navždy šanci změnit své zahradnické myšlení. Večeře a nocleh v hotelu Mercure*** v Den Haag.                                     

  4. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Boskoopu. Boskoop je městečko v provincii Jižní Holandsko a je proslulé intezivní školkařskou produkcí. Velmi neobvyklé přírodní podmínky i geografická poloha města předurčila toto území k intezivní zahradnické produkcí. Je tady několik stovek zahradnických firem, část z nich se specializuje na neobvyklé a vzácné druhy rostlin. Návštěva školkařské firmy. Návštěva zahradnického muzea, včetně plavby loďkou po kanalech kolem zahradnických firem. Loďka s průvodcem pluje kanály přímo přes školky. Je možné z bezprostřední blízkosti sledovat sortimenty rostlin a práci zahradníků venku. Návštěva vyúkové zahrady "Sortimentální zaharda Harryho van den Laara", která leží na konci městečka a slouží jako zdroj vzdělávání pro zahradnické profesionály i nadšence. Zahrada nemá oplocení a je volně přístupná pro každého "od východu po západ slunce". Jsou zde sbírky různých venkovních rostlin, které dodávají místní firmy. Tyto sbírky se občas obnovují a mění, čímž se mění i tvář celé zahrady. Rozloha zahrady je 4 hektary. Ubytování a večeře v hotelu Campanile*** Zwolle.

  5. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Bad Zwischenahn. Celodenní návštěva komplexu ukázkových zahrad a parku "Park der gärten Bad Zwischenahn". Jedná se o unikátní zahranický komplex na ploše 14 hektarů. Jsou zde rozsáhlé sbírky okrasných rostlin uspořádané v atraktivním prostředí. V parku se nachází asi 40 modelových zahrad, inspirativní výsadby a kombinace rostlin, řada dětských hracích prvků, laviček a odpočínkových zón. V přední části zahrady je menší zahradnická prodejna s malým prodejem okrasných rostlin. V areálu se nachází i velká zahradní restaurace. Ve večerních hodinách odjezd do Prahy.

  6. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelech***, 4x snídaní, 3x večeři, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna zájezdu.
 • Všechny zájezdy

  Akce: SRN, ILA BERLÍN - Mezinárodní letecký veletrh


  Datum: 24.6.2022


  Cena: 1.200,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 01:30 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Jedná se o noc ze čtvrtka na pátek. Ráno příjezd do Berlína. Celodenní návštěva mezinárodního leteckého veletrju s leteckým dnem ILA Berlín. Večer odjezd do ČR. Příjezd do Prahy v cca 23:30 hodin.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné na veletrh, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
 • Všechny zájezdy

  Akce: GRAND ENGLAND, IWM DUXFORD + SHUTTLEWORTH air show + FAIRFORD - RIAT 2022 + FARNBOROUGH 2022


  Datum: 14.7. - 19.7. 2022


  Cena: 8.600,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt a příjezd do Londýna. Celodenní prohlídka Londýna MHD. Návštěva muzea RAF v Hendonu. Večer ubytování v hotelu IBIS** (2 noci).

  3. den: Snídaně. Výběr ze 2 možností:

  a) Snídaně. Dopoledne prohlídka leteckého muzea IWM Duxford. Odpoledne odjezd do leteckého muzea Shuttleworth Collection. Podvečer zde proběhne velmi oblíbený letecký den Shuttleworth Evening show. Večer návrat do hotelu a nocleh.

  b) celodenní prohlídka Londýna MHD - jízdné cca 14 liber. Večer nocleh v hotelu IBIS.

  4. den: Výběr ze 2 možností:

  a) brzy ráno odjezd autobusem na největší letecký den v Evropě do Fairfordu - RIAT 2022 (vstupné cca 45 liber). Snídaně formou balíčku.

  b) Snídaně. Odjezd vlakem na individuální prohlídku Londýna MHD.

  5. den: Snídaně. Naložení zavazadel. Výběr ze 2 možností:

  a) odjezd autobusem na mezinárodní letecký veletrh FARNBOROUGH 2022.

  b) celodenní individuální návštěva Londýna MHD. Večer sraz na určeném místě. Odjezd dna trajekt do Doveru.

  6. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, trajekt, 3x ubytování v hotelu IBIS se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna zájezdu, stravování, jízdné MHD.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj 2.600,- Kč
 • Všechny zájezdy

  Akce: GRAND ENGLAND, DUXFORD + SHUTTLEWORTH air show + RIAT 2022 air show, letecky


  Datum: 15.7. - 18.7. 2022


  Cena: 14.200,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd z Prahy do Londýna. Odjezd MHD na ubytování do hotelu IBIS Stevenage (3 noci).

  2. den: Snídaně. Výběr ze 2 možností:

  a) dopoledne návštěva leteckého muzea v IWM Duxfordu. Odpoledne odjezd do Old Wardenu. Prohlídka muzea a v podvečer se zde koná velmi oblíbený letecký den "Shuttleworth Evening air show". Po skončení akce odjezd do hotelu.

  b) celodenní individuální prohlídka Londýna MHD. Večer nocleh v hotelu.

  3. den: Výběr ze 2 možností:

  a) brzo ráno odjezd autobusu na leteckou základnu Fairford na letecký den RIAT 2022. Jedná se o největší letecký den v Evropě. Snídaně formou balíčku. Pozdě večer příjezd do hotelu

  b) Snídaně v hotelu. Odjezd MHD do Londýna, popřípadě Cambridge na individuální prohlídku města. Vlakové nádraží je od hotelu 5 minut pěšky. Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Odjezd MHD na letiště. Odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: letenku, dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu IBIS se snídaní,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna zájezdu, stravování, jízdné MHD.
 • Všechny zájezdy

  Akce: USA, DAYTON + EAA OSHKOSH Air Show 2022


  Datum: 22.7. - 29.7. 2022


  Cena: 52.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet do Chicaga. Imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování do hotelu.

  2. den: Celodenní návštěva jednoho z nejlepších leteckých muzeí v USA Wright - Patterson v Daytonu (zdarma). Nocleh v hotelu.

  3. den: Chicago. Prohlídka "Museum Science & Industry a návštěva vyhlídkového mrakodrapu "Willis" s výhledem na celé Chicago. Nocleh v hotelu.

  4. den: Celodenní návštěva EAA Oshkosh Air Show 2022. Největší setkání leteckých příznivců nejen sportovních letadel na světě. Nocleh v hotelu.

  5. den: Celodenní návštěva EAA Oshkosh Air Show 2022. Na ploše letiště je cca 15.000 letadel. Večer nocleh v hotelu.

  6. den: Celodenní návštěva EAA Oshkosh 2022. Nocleh v hotelu.

  7. den: Příjezd do Chicaga. Vrácení auta a odlet do Prahy.

  8. den: Odpoledne přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, řidiče (doprovod) CK, 6x ubytování v hotelech typu Super 8, 6x snídani, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA (vyřídí CK) nebo vízum do USA, vstupné, stravování (cca 15 USD/den), pojištění léčebných výloh v zahraničíí.

                                                     
 • Všechny zájezdy

  Akce: RUSKO, MOSKVA - vojenský veletrh ARMIJA 2022 + Monino


  Datum: 23.8. - 28.8. 2022


  Cena: 24.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: V úterý odlet z Prahy do Moskvy. Odjezd z letiště do hotelu MHD. Ubytování  v hotelu**** - 2 lůžkové pokoje. Podle časových možností procházka centrem města - Rudé náměstí. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. Výběr ze 2 možností:

  a) odjezd vlakem do Monina na prohlídku unikátního leteckého muzea.

  b) volno na procházku Moskvou, popř. návštěva Kremlu.

  Večer nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Výběr z několika možností:

  a) prohlídka Moskvy s návštěvou vojenského muzea CSKA (velice pěkné muzeum).

  b) prohlídka vojenského muzea Poklonije gory.

  c) jízda vyhlídkovou lodí po řece Moskva

  Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně.

  Odjezd vlakem na celodenní návštěvu vojenského veletrhu ARMIJA 2022 - den pro veřejnost.

  Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně.

  a) Odjezd vlakem na návštěvu vojenského veletrhu ARMIJA 2022.

  b) prohlídka Moskvy. Nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Dopoledne dokončení prohlídky Moskvy. V poledne odjezd MHD na letiště. Odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, 5x ubytování v Moskvě - hotel ****, 2 lůžkové pokoje, 5x bufetovou snídani, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: vízum do Ruska 2.500,- Kč (zařídíme), vstupy do muzeí,  jízdné vlakem a MHD, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění storna zájezdu.             

   
 • Všechny zájezdy

  Akce: ANGLIE, NEJKRÁSNĚJŠÍ ZAHRADY A PARKY jižního pobřeží hrabství SUSSEXU


  Datum: 28.8. - 3.9.2022


  Cena: 14.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt (tunel) z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do přímorského letoviska Eastbourne. Volný program s možností výletu na útesy. Ubytování v hotelu Cavendish (4 noci). Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Výlet do západní části Sussexu. Návštěva soukromé zahrady Woolbeding a zahrady Denmans, kde žil architekt John Brookes. Zastávka v městečku Arundel. Odpoledne program doplní ještě zastávka v národním parku Broads. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka soukromých zahrad Town Place a  Clinton Lodge. Odpoledne návštěva zahrady bývalého vikářství Hailsham Grange. Večeře a nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka zahrad Nymans a Standen. Odpoledne návštěva zahrady Groombridge place. Zastávka v zahradním centru. Večeře a nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně a naložení zavazadel. Přejezd do města Canterbury. Celodenní volný program s možností navštívit památky starého města a místní zahrady. Večer odjezd na trajekt Dover - Calais.

  7. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 4x ubytování v hotelu Chatsworth, 4x polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (490 ,- Kč), pojištění storna zájezdu, vstupy do zahrad (cca 70 liber), jízdné MHD.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj - 3.100,- Kč.
 • Všechny zájezdy

  Akce: SRBSKO, BEOGRAD - letecké a vojenské muzeum


  Datum: 1.9. - 7.9. 2022


  Cena: 16.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum


 • 1. den: Odlet z Prahy do Bělehradu. Ubytování v hotelu***. Volno na prohlídku města.

  2. den: Snídaně. Prohlídka Bělehradu a návštěva zajímavého leteckého muzea (Muzej jugoslovenskoj vazduhoplovsta) cca 200 exponátů. Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Celodenní návštěva pevnosti Kalemegdan a velice pěkného a rozsáhlého vojenského muzea. Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně.  Dopoledne prohlídka muzea J.B.Tita. Odpoledne prohlídka královského zámku. Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Odjezd MHD na letiště. Odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku, 4x ubytování v hotelu*** se snídaní,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné do muzeí, stravování, jízdné MHD po Bělehradu, pojištění léčebných výloh v zahraničíí, pojuštění storna zájezdu, zavazadlo do podpalubí.
 • Všechny zájezdy

  Akce: RAKOUSKO, ZELTWEG - Airpower 2022, velký letecký den


  Datum: 1.9. - 3.9. 2022


  Cena: 2.300,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd ve čtvrtek 1.9. v 21:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Autobus jede přes Brno. Možnost přistoupení u hotelu Grand.

  2. den: Ráno příjezd na letiště v Zeltwegu v pátek 2.9. Celodenní vyhlášený letecký den AIRPOWER 2022 (vstupné zdarma). Večer, po skončení akce odjezd do ČR.

  3. den: Příjezd do Prahy v sobotu 3.9.2022 v ranních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování.
 • Všechny zájezdy

  Akce: ŠPANĚLSKO, MADRID - letecká muzea + letecký den


  Datum: 29.9. - 3.10. 2022


  Cena: 17.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet do Madridu. Transfer MHD do hotelu****. Ubytování v hotelu a podle časových možností individuální volno na prohlídku města - královský palác, Plaza Mayor, centrum. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. Dopoledne odjezd MHD na privátní návštěvu pravidelného kondičního létání leteckého muzea Fundación Infante de Orleans (FIO) na letišti Cuatro Vientos. Jedna ze zajímavých létajících sbírek Evropy (cca 40 letadel např. Polikarpov I - 16 Mosca, Milcon Falcon Six M3, B.A.Eagle 2. Dva hangáry + restaurátorská dílna, k dispozici bude průvodce - pracovník nadace. Odpoledne centrum Madridu (královská botanická zahrada). navečer prohlídka Muzea Prado (od 18:00 je muzeum zdarma). Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Dopoledne odjezd MHD na prohlídku leteckého muzea - Musea del Aire. Je zde 7 hangárů, rozsáhlá venkovní expozice, celkem cca 200 letadel (jsou zde rarity např. Polikarpov I - 15, Fiat CR - 32, Heinkel - 111E - 1 a další). Světelné podmínky v hangárech jsou slušné. Je zde i malý shop. Odpoledne návštěva námořního muzea. Nocleh v hotelu.

  4. den: Dopoledne odjezd MHD na Flying day organizovaný FIO. Jedná se sice o menší letecký den, ale přesto velmi zajímavou akci. Vstupné 6 Euro. Dopoledne statická expozice - cca 20 letadel odpoledne od 13:00 hodin je hodinová letecká show. Je zde i stánek s místní leteckou literaturou. Odpoledne centrum Madridu - návštěva galerie Reina Sofia (slavný obraz Guernica), Radnice. Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dopoledne procházka parkem Juana Carlose I. Odjezd z hotelu na letiště MHD a odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: letenku včetně všech tax, 4x ubytování v hotelu **** se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné, jízdné MHD v Madridu, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
 • Všechny zájezdy

  Akce: GREAT USA - to nejlepší ze Západu + Florida + KSC


  Datum: 5.10. - 21.10. 2022


  Cena: 69.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Los Angeles. Po příletu do USA imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování do hotelu. Nocleh v hotelu.

  2. den: Celodenní návštěva Las Vegas. Večer okružní jízda slavným městem zábavy a hazardu. Nocleh v hotelu.

  3. den: Odjezd do Grand Canyonu se zastávkou u Hoover Dam. Možnost okružního letu nad Grand Canyonem (cena cca 150 USD). Návštěva kina IMAX. Nocleh v hotelu. 

  4. den: Celodenní výlet do Grand Canyonu - prohlídka jednotlivých vyhlídek. Nebo možnost sestupu do údolí kaňonu k řece Colorado (fyzicky velmi náročné, ale nesmírně krásné). Večer nocleh v hotelu.

  5. den: Dopoledne návštěva Meteor kráteru. Odpoledne zastávka v "Městě duchů". Večer nocleh v hotelu v Tucsonu.

  6. den: Celodenní prohlídka Pima Air muzea v Tucsonu. Jedno z největších leteckých muzeí na světě s jedinečnými unikáty + projížďka autobusem po "odkladišti" letadel. Nocleh v hotelu.

  7. den: Dopoledne prohlídka "Titan Missile Museum" (podzemní odpalovací základna balistických raket). Projížďka Saguaro National parkem. Odpoledne odjezd do San Diega. Ubytování v hotelu.

  8. den: Celodenní návštěva San Diega. Prohlídka leteckého muzea a letadlové lodi USS Midway. Nocleh v hotelu.

  9. den: Okružní jízda San Diegem. Krátká prohlídka hotelu Coronado. Možnost návštěvy atrakce "Sea World". Večer nocleh v hotelu.

  10. den: Návštěva leteckých muzeí "Planes of Fame" a "March Air Fields Musea". Nocleh v hotelu v Los Angeles.

  11. den: Celodenní prohlídka Los Angeles (loď Queen Mary, USS Iowa, okružní jízda po Beverly Hills) nebo možnost návštěvy Universal Studios. Nocleh v hotelu.

  12. den: Vrácení auta a odlet z L.A. na Floridu na Floridu. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování do hotelu na pobřeží Atlantiku. Volno na koupání.

  13. den: Celodenní volno u moře. Koupání, relaxace u bazénu. Nocleh v hotelu.

  14. den: Celodenní návštěva Kennedyho Space Centra. Nocleh v hotelu.

  15. den: Celodenní volno u moře. Koupání, relaxace u bazénu. Nebo opět celodenní návštěva KSC. Nocleh v hotelu.

  16. den: Dopoledne volno u moře. V poledne odjezd do Orlanda, odevzdání auta a odlet do Prahy.

  17. den: Přílet do Prahy v odpoledních hodinách

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, řidiče (doprovod) CK, 15x ubytování v hotelech,  povinné pojištění K proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA (14 USD, vyřídí CK) nebo vízum, vstupné, stravování (cca 15 USD/den), pojištění léčebných výloh v zaraničí.

                                                                                                                                                          

   
 • Všechny zájezdy

  Akce: ANGLIE, TELFORD - Scale Model World 2022


  Datum: 10.11. - 15.11. 2022


  Cena: 8.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: Odjezd v 9:30 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy (areál Nákladového nádraží ČD), Praha 5. Noční přejezd Německem, Belgií a Francií.

  2.den: Ranní trajekt Calais - Dover. Ráno příjezd do Duxfordu. Prohlídka leteckého muzea. Večer ubytování v hotelu IBIS v Birminghamu -  (2 noci, dvoulůžkové pokoje).

  3.den: Snídaně. Celodenní návštěva modělářské výstavy Scale Model World 2022 v Telfordu. Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  4.den: Po snídani naložení zavazadel. Celodenní návštěva SMW Telford 2022. Návštěva leteckého muzea Cosford. Večer odjezd na ubytování do Londýna. Hotel St. Giles Feltham.

  5. den: Snídaně. Individuální prohlídka Londýna MHD. Večer odjezd na trajekt.

  6. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusemí, trajekt Calais - Dover - Calais, 2x ubytování v hotelu IBIS v Birminghamu, 1x nocleh v Londýně, 3x snídani, povinné pojištění CK proti úpadku, vedoucího zájezdu.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Příplatek: jednolůžkový pokoj 4.100,- Kč

   
 • Všechny zájezdy

  Akce: GREAT USA - HOUSTON Air Show


  Datum: 27.10. - 7.11. 2022


  Cena: 59.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet z Prahy do Houstonu. Imigrační proces, vypůjčení auta a odjezd na ubytování. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka návštěvnického střediska NASA - Johnson Space Center. Odpoledne návštěva válečné lodi USS Texas. Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Celodenní návštěva leteckého dne "Wings over Houston Air Show". Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně. Celodenní návštěva leteckého dne "Wings over Houston Air Show". Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Přejezd do New Orleansu. Prohlídka New Orleans. Procházka French Quater. Možnost návštěvy Aquaria, případně projíźďka parníkem po Mississippi. Nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Přejezd do Pensacoly. Cestou zastávka v Mobile. Prohlídka Battleship Memorial Park. Loď USS Alabama, ponorka USS Drum. Nocleh v hotelu.

  7. den: Snídaně. Prohlídka US Air Force Armament ve Valpairasu. Nocleh v hotelu.

  8. den: Snídaně. Celodenní návštěva "National Museum of Naval Aviation" v Pensacole. Nocleh v hotelu.

  9. den: Snídaně. Celodenní volno u moře, koupání, volno, nákupy. Nocleh v hotelu.

  10. den: Po snídani odjezd do Laffayette. Prohlídka USS Kidd. Nocleh v hotelu.

  11. den: Snídaně. Příjezd do Houstonu. Odpoledne odevzdání auta a odlet do Prahy.

  12. den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 10x ubytování v hotelu*** se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA na vstup do USA (zajistíme), vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování.