• Vícedenní

  Akce: ANGLIE, Nejkrásnější zahrady a národní parky Walesu


  Datum: 17.5. - 26.5.2024


  Cena: 21.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt z Calais do Doveru. Dopoledne příjezd do Londýna - North Greenwich. Volný program. Odpoledne přejezd do Birminghamu. Ubytování v hotelu Holiday Inn Express - Redditch (2 lůžkové pokoje, bez večeře).

  3. den: Snídaně. Naložení zavazadel. Přejezd do severního Walesu. Cestou zastávka zahrady Wollerton Old Hall a Hodnet Hall. Příjezd do letoviska Llandudno. Ubytování a večeře v hotelu Grand Hotel Llandudno (5 nocí).

  4. den: Snídaně. Prohlídka Bodnant Garden, zahrady s jedinečnými výhledy na horské štíty NP Snowdonia. Odpoledne volný program. Možnost výletu lanovkou nebo tramvají na vrch Great Orme. Večeře a nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dnešní den strávíme v NP Snowdonia. Program přizpůsobíme počasí a kromě pobytu v horách si prohlédneme zahradu Powis Castle. Odpoledne zajedeme do soukromé zahrady The Dingle Nursery and Garden. Večeře a nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Dnes navštívíme zahrady poblíž města Wrexham. Prohlédneme si nově zrekonstruovanou zahradu Erdigg, zámeckou zahradu Chirk Castle a soukromou zahradu The Garden House. Večeře a nocleh v hotelu.

  7. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka Penrhyn Castle. Odpoledne návštěva zahrad Plas Newydd a Plas Cadnant. Večeře a nocleh v hotelu.

  8. den: Po snídani naložení zavazadel. Odjezd do Londýna. Cestou návštěva botanické zahrady Ness v hrabství Cheshire a rozária Ashwood Nursery. Ubytování a večeře v hotelu Holiday Inn Express v Londýn Heathrow - Terminál 5 (bez večeře).

  9. den: Snídaně. Naložení zavazadel. Celodenní prohlídka RHS Wisley. Večer odjezd na trajekt do Doveru.

  10. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, mýtné, zpáteční trajekt, 7x ubytování hotelech, 7x snídani, 5x večeři, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí (990 ,- Kč), pojištění storna zájezdu, vstupy do zahrad (cca 80 liber), jízdné MHD.

  Poznámka: zbývají poslední dvě místa !
 • Vícedenní

  Akce: Zahrady a Parky severní Moravy a Polska


  Datum: 17.6. - 20.6.2024


  Cena: 8.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 9:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Cestou do Ostravy návštěva "Zámeckých zahrad" v Nových Hradech u Litomyšle. Odpoledne zastávka v rodinném zahradnictví Weiss v Oticích u Opavy. Večeře a nocleh v hotelu Best Western v Ostravě (3 noci, 2 lůžkové pokoje).

  2. den: Snídaně. Dnes navštívíme tři zahrady v Polsku. Nejdříve navštívíme botanickou zahradu "Ogrody Kapias". Následuje zastávka na prohlídku "Ogrody Japoňski". Odpoledne prohlídka zámeckého parku se skanzenem a oborou v Psczyne. Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Dnes pojedeme do Opavy. Prohlédneme si staré město a navštívíme arboretum Nový Dvůr. Odpoledne se zastavíme v Raduni, kde můžeme obdivovat historickou zahradu s oranžérií. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Staříče na prohlídku miniarboreta a okrasné zahrady u Holubů. Na programu máme také arboretum "Makču Pikču" nedaleko Olomouce. Při cestě do Prahy se zastavíme ještě v "japonské zahradě" pana Šimona ve Snežném. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné do zahrad, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Příplatek: za jednolůžkový pokoj 2.900,- Kč

  Poznámka: zbývají poslední 4 místa !
 • Vícedenní

  Akce: ANGLIE, DUXFORD Summer Air Show 2024 + D - Day 80


  Datum: 30.5. - 3.6. 2024


  Cena: 9.600,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 10:00 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd SRN, Belgií a Francií.

  2. den: Ranní trajekt a příjezd do Londýna. Celodenní prohlídka Londýna MHD. Možnost návštěvy muzea RAF v Hendonu. Večer odjezd do Stevenage a ubytování v hotelu Holiday Inn Express** (2 noci).

  3. den: Snídaně. Výběr ze 2 možností:

  a) Snídaně. Odjezd do IWM Duxford na letecký den "Duxford Summer Air Show 2024: D - Day 80". Leteckého dne by se měli účastnit i "D - Day Squadron 2024 Legacy Tour", která potom odletí na oslavy 80. výročí vylodění do Normandie. Večer odjezd do hotelu HIE ve Stevenage.

  b) celodenní prohlídka Londýna MHD - jízdné cca 19 liber. Večer nocleh v hotelu Holiday inn Express Stevenage.

  4. den: Po snídani a naložení zavazadel výběr ze 2 možností:

  a) Odjezd do IWM Duxford na letecký den "Duxford Summer Air Show 2024 2024: D - Day 80. Večer, po skončení akce odjezd do Doveru na trajekt.

  b) celodenní individuální návštěva Londýna MHD. Večer sraz na určeném místě. Odjezd dna trajekt do Doveru.

  5. den: Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, trajekt, 3x ubytování v hotelu IBIS se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Poznámka: zbývá poslední jedno místo !!
 • Vícedenní

  Akce: Rozkvetlé a barevné NIZOZEMSKO 2024 (bez nočních přejezdů)


  Datum: 23.8. - 27.8.2024


  Cena: 14.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 8:15 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční jízda přes Německo. Večer příjezd do města Tilburg. Ubytování v hotelu IBIS - 4 noci, 2 lůžkové pokoje, bez večeře.

  2. den: Snídaně. Odjezd do Lottumi. Prohlídka Stichting Rozenhof (vstupné 5 Euro).  Poté návštěva Royal Plant Rosarium - nákup růží. V poledne prohlídka soukromé zahrady rodiny Verheggen (vstupné 4 Euro). Odpoledne přejezd do Hout-Blericku. Návštěva zahrady rodiny Gubels - Brookergarden. Návštěva potrvá až do 20:30 hodin, kvůli zážitku z nasvícené zahrady. Cena vstupného je 9,50 Euro. V ceně bude i malé občerstvení. Nocleh v hotelu (bez večeře).

  3. den: Snídaně.  Odjezd do Booskopu. Návštěva firmy pana Alexe Schoemakera - Living Creations, zaměřená na šlechtění a pěstování hortenzií latnatých. Prohlídka sortimentu a ukázkových výsadeb. Vstup zdarma. Přejezd do Wassenaaru - Museum Voorlinden. V blízkosti budovy jsou trvalkové záhony od zahradního architekta Pieta Oudolfa. na závěr dne odjezd do Voorhout - firma Detulperij zaměřená na pěstování jiřinek a jiných cibulovin. Ukázkové výsadby bohatého sortiment jiřinek. Vstupné 7 Euro. Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  4. den: Snídaně v hotelu. Odjezd do Den Hout. Prohlídka soukromé zahrady Tuinen de Verwondering pana Arjan van Dijka s malým občerstvením - vstupné 7,50 Euro. Přejezd do Veghelu. Návštěva Rozannie´s Hof v Mariaheide paní Rozannie Pereenboom (vstupné 5 Euro). Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  5. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do ČR. Příjezd do Prahy v cca 19:00 hodin.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu, 4x snídani, 2x večeři, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Příplatek za jednolůžkový pokoj - 4.900,- Kč

   
 • Vícedenní

  Akce: RAKOUSKO, ZELTWEG - velký letecký den "AIRPOWER 2024"


  Datum: 5.9. - 7.9.2024


  Cena: 2.300,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd ve čtvrtek v 21:00 hodin od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Autobus jede přes Brno. Možnost přistoupení ve 23:30 u hotelu Grand.

  2. den: V pátek ráno příjezd na letiště v Zeltwegu. Celodenní vyhlášený program letecký den AIRPOWER 2024. Vstupné zdarma. Večer, po skončení akce odjezd

  3. den: Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné na letecký den, pojištění léčebných výloh v zahraničí, jízdné MHD.
 • Vícedenní

  Akce: SRBSKO, BEOGRAD - letecké a vojenské muzeum


  Datum: 12.9. - 16.9. 2024


  Cena: 21.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum


 • 1. den: Odlet z Prahy do Bělehradu. Ubytování v hotelu***. Volno na prohlídku města.

  2. den: Snídaně. Prohlídka Bělehradu a návštěva zajímavého leteckého muzea (Muzej jugoslovenskoj vazduhoplovsta) cca 200 exponátů. Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Celodenní návštěva pevnosti Kalemegdan a velice pěkného a rozsáhlého vojenského muzea. Nocleh v hotelu.

  4. den: Snídaně.  Dopoledne prohlídka muzea J.B.Tita. Odpoledne prohlídka královského zámku. Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Odjezd MHD na letiště. Odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku, 4x ubytování v hotelu*** se snídaní,  povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné do muzeí, stravování, jízdné MHD po Bělehradu, pojištění léčebných výloh v zahraničíí, pojuštění storna zájezdu, zavazadlo do podpalubí.
 • Vícedenní

  Akce: FRANCIE, MELUN - VILLAROCHE, velký letecký den "AIR LEGEND 2024"


  Datum: 13.9. - 16.9. 2024


  Cena: 7.300,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v pátek 13.9. v 13:30 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční přejezd přes Německo.

  2. den: Ráno příjezd do Melunu na letiště Villaroche. Celodenní návštěva skvělého leteckého dne "AIR LEGEND 2024". Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Odjezd na letiště Villaroche. Celodenní návštěva leteckého dne " AIR LEGEND 2024". Po skončení akce odjezd do ČR.

  4. den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem,  1x ubytování se snídani, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje: vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí, stravování
 • Vícedenní

  Akce: ŠPANĚLSKO, MADRID - letecká muzea + letecký den


  Datum: 3.10. - 7.10. 2024


  Cena: 21.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet do Madridu. Transfer MHD do hotelu****. Ubytování v hotelu a podle časových možností individuální volno na prohlídku města - královský palác, Plaza Mayor, centrum. Nocleh v hotelu.

  2. den: Snídaně. Dopoledne odjezd MHD na privátní návštěvu pravidelného kondičního létání leteckého muzea Fundación Infante de Orleans (FIO) na letišti Cuatro Vientos. Jedna ze zajímavých létajících sbírek Evropy (cca 40 letadel např. Polikarpov I - 16 Mosca, Milcon Falcon Six M3, B.A.Eagle 2. Dva hangáry + restaurátorská dílna, k dispozici bude průvodce - pracovník nadace. Odpoledne centrum Madridu (královská botanická zahrada). navečer prohlídka Muzea Prado (od 18:00 je muzeum zdarma). Nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Dopoledne odjezd MHD na prohlídku leteckého muzea - Musea del Aire. Je zde 7 hangárů, rozsáhlá venkovní expozice, celkem cca 200 letadel (jsou zde rarity např. Polikarpov I - 15, Fiat CR - 32, Heinkel - 111E - 1 a další). Světelné podmínky v hangárech jsou slušné. Je zde i malý shop. Odpoledne návštěva námořního muzea. Nocleh v hotelu.

  4. den: Dopoledne odjezd MHD na Flying day organizovaný FIO. Jedná se sice o menší letecký den, ale přesto velmi zajímavou akci. Vstupné 6 Euro. Dopoledne statická expozice - cca 20 letadel odpoledne od 13:00 hodin je hodinová letecká show. Je zde i stánek s místní leteckou literaturou. Odpoledne centrum Madridu - návštěva galerie Reina Sofia (slavný obraz Guernica), Radnice. Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Dopoledne procházka parkem Juana Carlose I. Odjezd z hotelu na letiště MHD a odlet do Prahy.

  Cena zahrnuje: letenku včetně všech tax, 4x ubytování v hotelu **** se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné, jízdné MHD v Madridu, pojištění léčebných výloh v zahraničí.
 • Vícedenní

  Akce: GREAT USA - Západ + FLORIDA - letecká muzea 2024


  Datum: 24.10. - 8.11. 2024


  Cena: 79.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odlet do Los Angeles. Imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování do hotelu.

  2. den: Snídaně. Celodenní návštěva Las Vegas - slavného města, které nikdy nespí. Nocleh v Las Vegas.

  3. den: Brzy ráno odjezd do Grand Canyonu se zastávkou u Hoover Damm. Příjezd do Grand Canyonu South. Možnost vyhlídkového letu nad Grand Canyonem (doporučujeme). Večer ubytování v hotelu.

  4. den: Brzy ráno odjezd na celodenní návštěvu Grand Canyonu a prohlídky jednotlivých vyhlídkových míst. Možnost sestupu k řece Colorado (fyzicky dost náročné). Nocleh v hotelu.

  5. den: Snídaně. Odjezd směr San Diego. Ubytování na cestě. Nocleh v hotelu.

  6. den: Snídaně. Dopoledne příjezd do San Diega. Prohlídka Air musea. Odpoledne okružní jízda San Diegem a poloostrovem Coronado. Nocleh v hotelu.

  7. den: Snídaně. Návštěva letadlové lodi USS Midway. Nocleh v hotelu.

  8. den: Snídaně. Dokončení prohlídky San Diega. Možnost okružní plavby vyhlídkovou lodí kolem města (doporučujeme). Možnost návštěvy slavné ZOO nebo Sea Worldu. Nocleh v hotelu.

  9. den: Snídaně. Dopoledne prohlídka March musea. Odpoledne návštěvy Yanks musea a Planes of Fame musea. Nocleh v Los Angeles

  10. den: Snídaně. Celodenní okružní jízda Los Angels. Hollywood - chodník slávy, Beverly Hills, bitevní loď USS Iowa. Nocleh v hotelu.

   11. den: Odevzdání auta a přelet na Floridu do Orlanda. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování do Cocoa. Nocleh v hotelu.

  12. den: Snídaně. Celodenní návštěva Kennedyho Space Centra. Nocleh v hotelu.

  13. den: Snídaně. Dokončení návštěvy KSC. Prohlídka Warbird musea. Nocleh v hotelu.

  14. den: Snídaně. Celodenní volno - pobyt u moře, koupání, nákup suvenýrů. Nocleh v hotelu.

  15. den: Snídaně. Odjezd do Orlanda. Vrácení auta a odlet do Prahy.

  16. den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, řidiče (doprovod) CK, 14x ubytování v hotelech (2 lůžkové pokoje), většinou se snídaní, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA (21 USD) pro vstup do USA, vstupné, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničíí.

  Poznámka: zbývají poslední 2 místa!

                                                     
 • Vícedenní

  Akce: NOVÝ ZÉLAND - OMAKA Air Show 2025


  Datum: 10.4. - 22.4. 2025


  Cena: 96.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: Odlet z Prahy na Nový Zéland.

  2.den: Cesta letadlem.

  3. den: Přílet do Christchurchu. Půjčení auta a ubytování v hotelu. Osobní volno na dorovnání časového posunu. Nocleh v hotelu.

  4.den: Dopoledne prohlídka Air Force Museum of New Zealand (zdarma). Odjezd do Greymouth. Ubytování a nocleh v hotelu.

  5.den: Cesta po západním pobřeží k ledovci "Franz Josef Glacier". Nocleh v hotelu.

  6.den: Pokračování cesty po pobřeží do Wanaky. Nádherná příroda, soutěsky, rokle, deštné pralesy, křišťálové řeky, ledovce a pláně. Nocleh v hotelu.

  7.den: Cesta z Wanaky do Christchurche. Zastávky Lindis Pass - Lake Pukaki - Lake Tekapo.  Nocleh v hotelu.

  8.den: Jízda z Christchurch do Pictonu. Nocleh v hotelu.

  9.den: Celodenní návštěva OMAKA airshow 2025. Nocleh v hotelu.

  10.den: Celodenní návštěva OMAKA airshow 2025. Nocleh v hotelu.

  11.den: Celodenní návštěva letecké dne OMAKA airshow 2025. Nebo alternativné prohlídka NP Abel Tasman. Nocleh v hotelu

  12.den: Dopoledne prohlídka Christchurche. Odpoledne vrácení auta a odlet do ČR.

  13.den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 9x ubytování v apartmánech a chatkách, povinné pojištění CK proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: vstupné, jízdné MHD, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí.