• Zahrady a parky

  Akce: ALJAŠKA - velký okruh


  Datum: 6.8. - 18.8. 2021


  Cena: 93.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1.den: Odlet z Prahy do Anchorage. Po příletu do USA imigrační proces. Vyzvednutí auta a odjezd na ubytování. Nocleh v hotelu.

  2. den: Celodenní okruh po Anchorage. Návštěva Alaska Aviation Heritage Museum. Nocleh v hotelu.

  3. den: Odjezd do Chugach Mountains. Procházka k vyhlídce na ledovec Matanuska. Nocleh v hotelu.

  4. den: Ráno odjezd do NP Wrangell - St. Elias. Putování podél horských štítů do Chitinny a k řece Coper a do McCarty. Nocleh v hotelu.

  5. den: Ráno odjezd do zlatokopecké osady Chicken. Pěší výlet s vyhlídkou na zlatonosná pole. Nocleh v hotelu.

  6. den: Pěší výlet k soutoku řek Yukon a Klondike. Vyhlídka z vrcholu Dómu na město. Prohlídka muzea v Dawsonu. Nocleh v hotelu.

  7. den: Cesta do metropole Yukonu - Whitehorse. Pěší procházka k peřejím Five Finger Rapids. Zastávka u jezera Laberge. Večer nocleh v hotelu.

  8. den: Odjezd z Whitehorse k jezeru Kluane. Procházka k Soldiers Summit k místu, kde byla dokončena stavba aljašské dálnice. Nocleh v hotelu.

  9. den: Podél pohoří Alaska Range do Delty a dále kolem řeky Tanana do North Pole. Návštěva domu Santa Clause. Nocleh v hotelu.

  10. den: Cesta do NP Denali se zastávkou v Nenana. Návštěva železničního muzea. V Denali výstup na horu Mt. Healy. Nocleh v hotelu.

  11. den: Cesta z Denali přes Anchorage do Sewardu k břehům aljašského zálivu. Pozorování mořských vyder, velryb a dalších zvířat. Nocleh v hotelu.

  12. den: Příjezd do Anchorage. Odlet z Anchorage do Prahy.

  13. den: Přílet do Prahy.

  Cena zahrnuje: zpáteční letenku včetně letišních tax, zapůjčení a dopravu autem, spotřebu benzínu, doprovod (řidiče) CK, 11x ubytování v hotelech, většinou se snídaní, povinné pojištění K proti úpadku.

  Cena nezahrnuje: povolení ESTA (vyřídí CK) do USA, povolení e-TA do Kanady, vstupné, stravování, pojištění léčebných výloh v zahraničí, vstupy a jízdné lodí.