• Zahrady a parky

  Akce: Rozkvetlé a barevné NIZOZEMSKO 2024 (bez nočních přejezdů)


  Datum: 23.8. - 27.8.2024


  Cena: 14.900,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 8:15 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Noční jízda přes Německo. Večer příjezd do města Tilburg. Ubytování v hotelu IBIS - 4 noci, 2 lůžkové pokoje, bez večeře.

  2. den: Snítdaně. Odjezd do Lottumi. Prohlídka Stichting Rozenhof (vstupné 5 Euro).  Poté návštěva Royal Plant Rosarium - nákup růží. V poledne prohlídka soukromé zahrady rodiny Verheggen (vstupné 4 Euro). Odpoledne přejezd do Hout-Blericku. Návštěva zahrady rodiny Gubels - Brookergarden. Návštěva potrvá až do 20:30 hodin, kvůli zážitku z nasvícené zahrady. Cena vstupného je 9,50 Euro. V ceně bude i malé občerstvení. Nocleh v hotelu (bez večeře).

  3. den: Snídaně.  Odjezd do Booskopu. Návštěva firmy pana Alexe Schoemakera - Living Creations, zaměřená na šlechtění a pěstování hortenzií latnatých. Prohlídka sortimentu a ukázkových výsadeb. Vstup zdarma. Přejezd do Wassenaaru - Museum Voorlinden. V blízkosti budovy jsou trvalkové záhony od zahradního architekta Pieta Oudolfa. na závěr dne odjezd do Voorhout - firma Detulperij zaměřená na pěstování jiřinek a jiných cibulovin. Ukázkové výsadby bohatého sortiment jiřinek. Vstupné 7 Euro. Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  4. den: Snídaně v hotelu. Odjezd do Den Hout. Prohlídka soukromé zahrady Tuinen de Verwondering pana Arjan van Dijka s malým občerstvením - vstupné 7,50 Euro. Přejezd do Veghelu. Návštěva Rozannie´s Hof v Mariaheide paní Rozannie Pereenboom (vstupné 5 Euro). Večeře a nocleh v hotelu IBIS.

  5. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do ČR. Příjezd do Prahy v cca 19:00 hodin.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 4x ubytování v hotelu, 4x snídani, 2x večeři, povinné pojištění CK proti úpadku, doprovod CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné, pojištění léčebných výloh v zahraničí.