• Zahrady a parky

  Akce: Zahrady a Parky severní Moravy a Polska


  Datum: 17.6. - 20.6.2024


  Cena: 8.500,- Kč

  Program


  Objednat

 • SRN, BERLÍN - Deutsche Museum + Gatow - Luftwaffe Museum

 • 1. den: Odjezd v 9:00 hod. od stanice metra Anděl - Ženské domovy, Praha 5. Cestou do Ostravy návštěva "Zámeckých zahrad" v Nových Hradech u Litomyšle. Odpoledne zastávka v rodinném zahradnictví Weiss v Oticích u Opavy. Večeře a nocleh v hotelu Best Western v Ostravě (3 noci, 2 lůžkové pokoje).

  2. den: Snídaně. Dnes navštívíme tři zahrady v Polsku. Nejdříve navštívíme botanickou zahradu "Ogrody Kapias". Následuje zastávka na prohlídku "Ogrody Japoňski". Odpoledne prohlídka zámeckého parku se skanzenem a oborou v Psczyne. Večeře a nocleh v hotelu.

  3. den: Snídaně. Dnes pojedeme do Opavy. Prohlédneme si staré město a navštívíme arboretum Nový Dvůr. Odpoledne se zastavíme v Raduni, kde můžeme obdivovat historickou zahradu s oranžérií. Večeře a nocleh v hotelu.

  4. den: Po snídani naložení zavazadel a odjezd do Staříče na prohlídku miniarboreta a okrasné zahrady u Holubů. Na programu máme také arboretum "Makču Pikču" nedaleko Olomouce. Při cestě do Prahy se zastavíme ještě v "japonské zahradě" pana Šimona ve Snežném. Návrat do Prahy ve večerních hodinách.

  Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 3x ubytování v hotelu s polopenzí, povinné pojištění CK proti úpadku, průvodce CK.

  Cena nezahrnuje:  vstupné do zahrad, pojištění léčebných výloh v zahraničí.

  Příplatek: za jednolůžkový pokoj 2.900,- Kč

  Poznámka: zbývají poslední 4 místa !